بسم الله الرحمن الرحیم

بعد از طرح موفق و بی نظیر بیمه آتش سوزی قسطی، این بار نوبت به یک رکوردشکنی دیگه رسید. یه اتفاق بی سابقه دیگه رو میخایم کنار شما عزیزان در صنعت بیمه رقم بزنیم و اونم بیمه بدنه قسطی بدون سود و کارمزد و بهره هست! ادامه مطلب رو بخونید تا ببینید برای شما چی کنار گذاشتیم…

تو مطلب قبلی وبلاگ که راجع به بیمه بدنه ارزان باهاتون صحبت کرده بودیم، به توضیحات مختصری راجع به معرفی بیمه بدنه اتومبیل ها اکتفا کردیم و خدمتتون عرض شد که بیمه های بدنه چه فوایدی برای مالکان و رانندگان خودروها داره و با خرید بیمه بدنه می تونیم چه نوع از خسارات رو تحت پوشش قرار بدیم. تو این مطلب هم قبل از اینکه به شرایط بیمه بدنه قسطی بدون سود بپردازیم، قصد داریم کمی راجع به پوشش های بیمه بدنه خودروها در شرکت بیمه پاسارگاد با هم صحبت کنیم.

از کلیدی ترین پوشش های بیمه بدنه که بیشتر بیمه گذارها به این دلیل برای خودروی خودشون این بیمه نامه رو تهیه می کنن، پوشش حادثه است. اگه خیلی ساده بخوام بهتون توضیح بدم باید اینطور بگم که اگه هر حادثه ای برای ماشین شما رخ بده که مقصر اون حادثه معلوم نباشه یا خود شما باشین، می تونین خسارت وارد شده به اتومبیل رو در قالب بیمه بدنه دریافت بکنین. این حادثه میتونه تصادف باشه، میتونه آتش سوزی باشه، میتونه سرقت خودرو به صورتکلی یا جزئی باشه و یا حتی شامل سیل و زلزله هم بشه! واقعا کاملتر و بهتر از این چیز دیگه ای به عنوان بیمه اتومبیل به نظرتون وجود داره؟ واقعا به نظر شما خرید بیمه بدنه برای هر وسیله نقلیه یک امر ضروری و مهم نیست!؟

حالا که بیشتر با مزایای این بیمه نامه آشنا شدین، باید یه خبر خوب هم بهتون بدم! شرکت بیمه پاسارگاد تمام بیمه بدنه های خودش رو با تخفیف ویژه در قالب بیمه بدنه ارزان به مشتریان خودش ارائه میده. تازه اگه به هر دلیلی الان تمایلی برای پرداخت حق بیمه به صورت نقد نداشته باشین، میتونین از امکان خرید بیمه بدنه قسطی هم استفاده بکنین. پیش پرداخت، تعداد اقساط و مبلغ اقساط همه چیز در اختیار شما و به انتخاب شماست و این شما هستین که شرایط خرید بیمه بدنه اقساطی رو تعیین می کنین!

همین الان با کلیک روی لینک خرید غیرحضوری بیمه بدنه میتونین نسبت به ثبت سفارش و خرید آنلاین بیمه بدنه اقدام کنین یا اینکه از صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش نمایندگی ممتاز بیمه پاسارگاد ارتباط برقرار کنید تا خدمتگزاران شما در نمایندگی 24941 بیمه پاسارگاد مراحل کارشناسی و صدور بیمه نامه بدنه شما رو انجام بدن. منتظر شنیدن صدای گرمتون هستیم، خیلی منتظرمون نذارین…

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم