به اینکه منتخب شما هستیم، افتخار می کنیم و از اینکه در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی، کارشناسی حرفه ای و صدور سریع و مقرون به صرفه بیمه نامه ها در کنار شما باشیم، به خود می بالیم. از آنجا که اصلی ترین هدف از تاسیس این نمایندگی بیمه ارائه متنوع ترین خدمات بیمه ای به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت مکانی و زمانی بوده است، الویت ارائه کلیه خدمات از جمله خرید اینترنتی بیمه یا تمدید آنلاین بیمه، انجام آنها به صورت غیرحضوری می باشد. ضمن اینکه قصد راه اندازی اولین نمایندگی برخط بیمه از جمله اهداف اولیه ما بوده است. بنابراین توصیه می کنیم با توجه به سهولت و تکامل ابزارهای موجود در وب سایت، کلیه خدمات بیمه ای خود را به صورت مجازی و از طریق سامانه های نرم افزاری تعبیه شده دریافت نمایید و در نظر داشته باشید که کارشناسان پشتیبانی مرکز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

اما چنانچه به هر دلیل قصد مراجعه حضوری به دفتر نمایندگی را دارید، با افتخار میزبان قدوم پر خیر و برکت شما خواهیم بود و تمام قد به استقبال شما می ایستیم و آماده پذیرایی از شما بیمه گذاران عزیزمان هستیم. به اطلاع شما بزرگواران می رساند که ساعات کاری این نمایندگی در روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه و در نیمه دوم سال از ساعت 10 صبح لغایت 4 بعد از ظهر می باشد. همچنین با توجه به احتمال بازدید کارشناسی بیمه از کارخانجات و مراکز صنعتی، تولیدی یا خدماتی و همچنین برگزاری دوره آموزشی برای پرسنل و نمایندگان، ممکن است در برخی از ایام سال امکان میزبانی از مراجعین محترم فراهم نباشد. لذا خواهشمند است قبل از هرگونه تشریف فرمایی، از طریق شماره تلفن 09125691987 نسبت به هماهنگی قبلی اقدام فرمایید. بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

مجدد اعلام می دارد با توجه به اهمیت تحقق خواسته بیمه گذاران ارجمند مبنی بر خرید آنلاین بیمه کلیه امور دفتر اعم از استعلام نرخ بیمه، پرداخت حق بیمه، کارشناسی بیمه نامه و صدور بیمه، تماما از طریق سایت رسمی نمایندگی 2491 بیمه پاسارگاد به صورت مجازی و غیرحضوری قابل انجام می باشد. در پایان یادآور می شود از طریق فرم زیر نیز می توانید پیام خود را برای واحد روابط عمومی نمایندگی ارسال فرمایید.