بسم الله الرحمن الرحیم

بعد از استقبال خوبی که از حضور روابط عمومی نمایندگی 2491 بیمه پاسارگاد در پیام رسان ایتا شد، این بار تصمیم گرفتیم در پیام رسان بله هم کنار شما عزیزان باشیم و از نزدیک با شما تو این پیام رسان داخلی ارتباط برقرار کنیم.

پیام رسان بله جزو اولین برنامه های کاربردی بود که با ارائه خدمات به روز و متنوع و همچنین ارائه خدمات بانکی، تونست خودش رو به عنوان یک اپلیکیشن موبایل خوب و کاربردی به فضای مجازی معرفی کنه و اعتماد کاربران ایرانی رو جلب کنه. این پیام رسان ایرانی به عنوان یکی از قدیمی ترین و امن ترین ها تو حوزه پیام رسان بومی شناخته میشه و با به روز رسانی های متعدد و به موقع، شاید به جرات بشه گفت از بقیه رقبای خودش، یه سر و گردن بالاتره!

پیام رسان بله یک پیام رسان ملی محسوب میشه و استفاده کاربران ایرانی در فضای مجازی ازون امتیازات زیادی رو براشون داره که جدای از بحث سرعت بالا و امنیت قابل قبولش، میشه به تعرفه نیم بهای اینترنت مصرفی اون اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم همین الان این اپلیکیشن رو داخل موبایل های خودتون نصب کنید و ضمن استفاده از مزایای بی شمار اون، با کلیک روی لینک https://ble.ir/join/MzBmY2ExOD به کانال اطلاع رسانی بیمه پاسارگاد در پیام رسان بله بپیوندید تا بتونیم ازین به بعد بیشتر و سریعتر از قبل در خدمت شما مشتریای خوب و بیمه گذارای خوش فکرمون باشیم.

سعی می کنیم در این شبکه اجتماعی داخلی در کنار اینکه جدیدترین اخبار بیمه ای رو خدمتتون ارسال می کنیم، شما رو از آخرین تخفیفات بیمه ای مطلع کنیم و در کنار این خدمات، مثل همیشه خرید آنلاین بیمه یا تمدید اینترنتی بیمه رو هم از طریق این پیام رسان ایرانی انجام بدیم. البته خبری هم که باید در جریانش باشید اینه که به زودی به صورت ماهانه بین اعضای حاضر در پیام رسان بله و پیام رسان ایتا قرعه کشی انجام میشه و جوایز نفیسی رو خدمتشون تقدیم می کنیم. حضور شما میتونه براتون جایزه به بار بیاره! پس هم خودتون عضو بشین و هم اعضای خونوادتون رو به کانال دعوت کنین! می بی نی مه تون…

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم