بسم الله الرحمن الرحیم

بیمه پاسارگاد نمایندگی یوسفی کد 2491 موفق به بهره برداری از سامانه هاتف، سامانه هدایت الکترونیکی تیم های فروش بیمه، برای اولین بار در ایران شد.

سلام خدمت همه بیمه گذاران ارجمند نمایندگی 2491 بیمه پاسارگاد و سپاس از همراهی تمامی همکاران گرامی که تو تمام این مدت در کنار نمایندگی بودن و تنها دلیل برتری بیمه پاسارگاد نمایندگی یوسفی به سایر نمایندگی های بیمه، وجود خوبانی مثل شماست! خوشحالیم که شما رو داریم و بودن کنار شما و خدمت کردن به شما برای ما یه افتخار خیلی خیلی بزرگ محسوب میشه. مرسی که هستین…

امروز یه خبر خیلی ویژه برای همگی داریم و اونم اینه که برای اولین بار در ایران و در بین تمام نماینده های بیمه از تمام شرکت های بیمه، سامانه هاتف که تنها ابزار هدایت الکترونیکی تیم های فروش بیمه محسوب میشه در نمایندگی 2491 بیمه پاسارگاد به بهره برداری رسید و داره فاز آزمایشی خودش رو طی میکنه!

خرید آنلاین بیمه نامه، ارسال درخواست تمدید اینترنتی بیمه نامه، صدور برخط الحاقیه برای بیمه نامه ها، فروش مجازی بیمه نامه مربوط به کلیه رشته های بیمه ای، امکان پشتیبانی آنلاین مشتریان و بیمه گذاران، امکان چت اینترنتی با کارشناسان، بررسی بیمه نامه های خریداری شده و سوابق فعالیت های بیمه ای، امکان تعریف و گروه بندی مشتریان، امکان ایجاد باشگاه مشتریان و انجام قرعه کشی و اهدای جوایز، توانایی تشکیل و مدیریت تیم های فروش، توانایی برگزاری مسابقات و جشنواره های فروش، نظارت بر عملکرد همکاران، نمایندگان و مشتریان و… از حمله خدمات و امکانات بی شماری هستن که از طریق سامانه هاتف در اختیار بیمه گذاران، بازاریابان و نمایندگان فروش این نمایندگی قرار گرفته.

میدونستین اگر به دنبال یک کار با درآمد مناسب هستین و به فعالیت بیمه ای هم علاقمندین، میتونین همین الان فرم اعطای نمایندگی فروش رو تکمیل کنین و به سازمان فروش شرکت بیمه پاسارگاد بپیوندین!؟

از همکاران خوبمون تو مجموعه بیمه گر شو هم ممنونیم که با راه اندازی سامانه هاتف برای این نمایندگی به عنوان اولین مشتری خودشون در ایران، نهایت همکاری رو با ما داشتن و امیدواریم این تغییر بتونه بیشتر و بهتر از قبل ما رو در خدمتگزاری سریعتر به شما یاری کنه. برای ورود به سامانه هاتف روی لینک http://www.pasargad2491.ir/my کلیک کنید و از کار کردن با یک ابزار هوشمند بیمه ای نهایت لذت رو ببرید!

ضمنا ما تو بخش نظرات همین مطلب منتظر شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان درباره سامانه هاتف هستیم. مثل همیشه ما رو از نقطه نظرات سازنده و ارزشمند خودتون بی نصیب نذارین…

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم